preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Eugen Kumičić" Rijeka

Login

Službena e-mail adresa škole:

ek@os-ekumicic-ri.skole.hr

MATEMATIČKA LIGA

Pano u holu

Katalog knjižnice

e-Dnevnik

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica
Korisni linkovi

Komarci - edukativni film

Grad Rijeka

portali i e-novine

  

    

         

Brojač posjeta
Ispis statistike od 15. 11. 2013.

Ukupno: 218522
Ovaj mjesec: 3506
Ovaj tjedan: 1227
Danas: 266
Logo i moto škole

Ako hoćeš u životu važan biti,

u Kumičiću znanjem se okiti!

E-UČENJE

S nama i za nas

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Agencija za odgoj i obrazovanje

Hrvatska akademska i istraživačka mreža

Portal za škole

Hrvatski obrazovni portal

Prijava na stručne skupove

eMatica

Agencija za mobilnost i programe EU

eLektire

Mail servisi

Raspored informacija
RASPORED INFORMACIJA ZA 2016./2017. GODINU
Administrator / datum: 22. 9. 2016. 14:18

Raspored informacija učitelja razrednika 2017./2018.

Razred

Razrednik/ica

Ujutro (Dan/vrijeme)

Popodne (Dan/vrijeme)

1. a

Snježana Burić

Srijeda, 2.sat

Srijeda, 17:00

1. b

Davorka Smojver

Ponedjeljak, 2.sat

Srijeda, 17:00

1.c

Ivana Kalajzić

Ponedjeljak, 3. sat

Srijeda, 17:00

2. a

Lorena Babić

Ponedjeljak, 4. sat (od 10.45)

Ponedjeljak, 17:00 sati

2. b

Kristina Stanić

Ponedjeljak, 3. sat

Ponedjeljak, 17:00 h

3. a

Vesna Raspolić

Ponedjeljak, 5. sat

Srijeda, 17,00 sati

3. b

Doris Valenta

Srijeda 5.sat

Srijeda, 17,00 sati

4. a

Danijela Jurdana

Ponedjeljak, 3. sat (B smjena)

Ponedjeljak, 16:30 -17:30h (A smjena)

4. b

Milica Kolundžija

Utorak, 4. sat (A smjena)

Ponedjeljak, 17:00 h (B smjena)

5. a

Irena Žagar-Božičević

Utorak 2. sat( B smjena)

Srijeda 16.00 ( A smjena)

5. b

Vesna Grginović-Karajić

Srijedom ujutro 4. sat (u 10:40)

Svaki drugi ponedjeljak u 17:00

6. a

Vanja Vešligaj

Srijeda, 2. sat (B smjena)

Ponedjeljkom, 16.00 - 16.45 (A smjena)

6. b

Korina Kiš

Srijedom, 3.sat

Ponedjeljkom, 16.30 – 17.15

7. a

Ivana Leko

Ponedjeljak (A tjedan) 11:15 – 12:00

Četvrtak (B tjedan) 17.00 – 17:45

7. b

Dora Božanić

Ponedjeljkom, 4. sat

Ponedjeljkom, 16.30 – 17.15

7.c

Vesna Hadžibegović

Svaka srijeda, 3. sat

Svaka druga srijeda od 16,30- 17,15

8. a

Simona Kramar

Utorak, 3. sat (B smjena)

Srijeda, 16.30 – 17.15 (A smjena)

8. b

Marina Bijelić

Srijeda, 5.sat (B smjena)

Srijeda, 17:00 – 17.45h (A smjena)

 

 

 

 

 

Raspored informacija svih učitelja

Ime i prezime učitelja/ice

Nastavni predmet

Vrijeme održavanja informacija

Ingrid Šlosar

 

Hrvatski jezik

zadnji četvrtak u mjesecu - 6.sat

Vesna Karajić-Grginović

 

Hrvatski jezik

Prva srijeda u mjesecu od 10:45 – 11:30

Jelena Matušan

 

Hrvatski jezik

Prvi četvrtak u mjesecu 7. sat (od 13.15)

Veljko Troha

 

Likovna kultura

Prvi četvrtak u mjesecu 5. sat (od 11.35.)

Suzana Štefanić

Glazbena kultura

Prvi ponedjeljak u mjesecu od 8 i 50 – 9 i 30 sati

Vesna Hadžibegović

 

Engleski jezik

Druga srijeda u mjesecu, od 10- 10 i 40 sati

Ivana Leko

 

Engleski jezik

Zadnji ponedjeljak u mjesecu, 5.sat

Dora Božanić

 

Engleski jezik

Zadnji tjedan u mjesecu, petak 6. sat

Irena Žagar-Božićevič

 

Matematika

Zadnji tjedan u mjesecu, utorak 2. sat

Simona Kramar

 

Matematika

Zadnji tjedan u mjesecu, utorak 3. sat

Kristina Jurjak

Matematika

 

Zadnji tjedan u mjesecu, utorak 3.sat

Lada Baturina

 

Priroda i biologija

Prvi utorak u mjesecu, 2. sat

Diana Kružić

 

Kemija

Treći petak u mjesecu-petak 6.sat

Marina Bijelić

 

Povijest

Prva srijeda u mjesecu, 5. sat

Tihomir  Kovačić

 

Geografija

Prvi ponedjeljak u mjesecu od 8:50-9:35.

Vanja Vešligaj

 

Tjelesna i zdravstvena kultura

Zadnji tjedan u mjesecu, srijeda 2. sat

Korina Kiš

 

Tehnička kultura i fizika

Zadnji tjedan u mjesecu, srijeda 3.sat

Mirjana Troskot

 

Informatika

Prva tjedan u mjesecu, srijeda od 13-13:45h

Vedran Burul

 

Talijanski jezik

Zadnji četvrtak u mjesecu od 12.30 – 13.15

Anamarija Filipović

 

Rkt vjeronauk

Prvi četvrtak u mjesecu 5.sat

Natalija Brusić Botić

 

Rkt vjeronauk

Prvi ponedjeljak u mjesecu 4. sat

Besima Đikić

 

Islamski vjeronauk

Prvi petak u mjesecu 

14.00 sati

Napomena:

  • Informacije traju jedan školski sat (45 minuta)
  • Učitelji razrednici imaju informacije jedan tjedan ujutro, a jedan tjedan poslijepodn
    e

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju